samenwerken

Huurderskoepels

Weller vindt het belangrijk om samen te werken met diverse maatschappelijke organisaties en andere partijen. Een van die partijen zijn de vertegenwoordigers van de bewonerscommissies. Zij hebben zich per stadsdeel verenigd in zogenaamde Huurderskoepels en zij vertegenwoordigen zo de belangen van onze huurders. Weller heeft dan ook regelmatig overleg met hen.

Op deze pagina vindt u de vertegenwoordigers van de diverse Huurderskoepels. Zo weet u bij wie u zich onder andere met uw vragen over uw wijk kunt wenden.

Leden huurderskoepels

frans souren HBV Heerlerbaan


Frans Souren
Heerlerbaan
souren.f@home.nl

wim elbers voorzitter HBV Heerlerheide


Wim Elbers
Heerlerheide
wim.elbers@home.nl

wim dumont secretaris HBV Heerlerheide


Wim Dumont
Heerlerheide
w.dumont@home.nl

herbert wittmann voorzitter HBV Brunssum


Jo Pelzer
Heerlerbaan
jpelzer@home.nl 

wendy bedet brunssum-schinveld


Wendy Bedet-Glasbergen
Brunssum en Schinveld
wendybedet@ziggo.nl

harry franz voorzitter HBV Heerlen-Centrum


Harry Franz
Heerlen-Centrum
h.franz@kpnplanet.nl

theo latten bestuurslid HBV Heerlen-Centrum


Theo Latten
Heerlen-Centrum
tlatten@ziggo.nl


Ben de Hoop
Brunssum-Schinveld
huurderskoepel.bs@gmail.com